Jdi na obsah Jdi na menu

Elektrické schody

Elektrická schodišťová sada s dálkovým ovládáním

Budete schopni zdvihnout schody zcela bezpečně a skrýt je ve výšce mezipatra. Užitná plocha pod mezipatrem se tak zvýší rychlým, pohodlným a elegantním způsobem.

Je ovládána dálkovým ovladačem, který umožňuje kdykoli zvednout, dolů a zastavit schody. Systém se automaticky zastaví po dokončení vzestupu a sestupu, čímž se zvýší snadnost použití. Schody se pohybují nahoru a dolů přibližně za 30 sekund.

Systém je naprosto bezpečný. Motor je zablokován v libovolné poloze i bez elektrického proudu, takže je nemožné, aby schody spadly.

Tato elektrická schodišťová výtahová souprava může být instalována v následujících modelech schodišť, pokud je umístěna uvnitř mezanin pomocí "nosníku pro vnitřní schody".

S- boční schody
S - přímé schody
M- Rovné schody
S - střídavé schody pro běh
M- střídavé schody pro běh
Je také možné jej nainstalovat s různými konfiguracemi schodišť, přidáním dalších kusů nebo fixací stěn. Obraťte se na naše technické oddělení, abyste zkontrolovali, které kusy jsou potřebné a jestli existuje možnost jeho instalace v různých podmínkách.

* Schody nejsou zahrnuty

  electrical-stair-lift-kit-with-remote-control--1-.jpgelectrical-stair-lift-kit-with-remote-control--3-.jpgelectrical-stair-lift-kit-with-remote-control--4-.jpgelectrical-stair-lift-kit-with-remote-control.jpg

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář