Jdi na obsah Jdi na menu

T 15 patro s přímým schodištěm

21. 9. 2017

T15 Mezanine s přímým schodištěm 

Celé kovové mezipatro a dřevěná podlaha. Snadná instalace bez stavebních prací na všech typech povrchů. Rozděluje výšku do 15 m² a je plně roztažitelná na ploše a šířce. Nejrozšířenější  mezipatro pro domácí, kancelářské a průmyslové jednotky. Mezaninový kit obsahuje kompletní patro , která se rozkládá na 15 m², kompletní modulární schody s madlem a zábradlím.

t15-mezzanine-with-m-straight-stairs.jpg

T15 Mezanine s přímým schodištěm.
 

T15 Mezzanine s přímým schodištěm M je kompletní víceúčelový mezaninový systém určený k maximalizaci všech typů povrchů a prostorů. Nainstalujte si vlastní mezanin v kancelářích, garážích a získejte dvě víceúčelové výšky jak v domácnosti, tak v podnikání.

T15 podporuje jakýkoliv nábytek: má nosnost 200 kg / m2. Jedná se o zcela nastavitelné kovové mezipatro. To zdvojnásobuje vaši výšku od 5 do 15 m² a jeho povrch a délku lze nastavit a zároveň zůstat stabilní. Jednoduchý, flexibilní a bezpečný systém  mezipatra, který se přizpůsobí všem potřebám bez instalace.

Připevnění mezipatra T15 bez stavebních prací není snadnější; stačí ji připojit ke dvěma stěnám. Pro instalaci nastavitelného mezipatra v otevřených prostorech si můžete zakoupit stabilizační sadu .

t15-mezzanine-with-m-straight-stairs--5-.jpgt15-mezzanine-with-m-straight-stairs--6-.jpgt15-mezzanine-with-m-straight-stairs--4-.jpgt15-mezzanine-with-m-straight-stairs--1-.jpg

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář